В'ячеслав Шевчук: "Помилки білорусів – це плід нашої роботи"

5 вересня 2015, 23:58
Захисник збірної України прокоментував перемогу над командою Білорусі (3: 1) в матчі відбору на Євро-2016

В'ячеслав Шевчук vs Тимофій Калачов. Фото

- У принципі, хороший поєдинок провели. Чи боялися після пропущеного пенальті? Ні, просто потрібно було контролювати гру , щоб не допустити нічиєї або поразки . Усяке ж буває у футболі. Ми контролювали гру, створювали ряд моментом і в другому таймі . Вважаю, гру провели хорошу .

Білорусь хороша і організована команда . Прийшов новий тренер Олександр Хацкевич, у нього хороші помічники. У першому таймі ми високо пресингували і змушували їх помилятися. Це був плід нашої роботи.

Підтримка , як завжди, на іграх збірної просто приголомшлива. Інша Чи підтримка "Шахтаря"? У Лізі чемпіонів хороша . Я хочу попросити наших уболівальників у Львові, щоб вони приходили і вболівали за нашу команду , а ми будемо повністю віддаватися на полі і показувати хорошу гру. Влаштуємо спектакль на полі!

Чутки про переїзд "Шахтаря" в Суми ? Я не знаю. В Україні у нас в кожному місті є вболівальники. Оскільки ми вдома не граємо , то керівництво клубу приймає такі рішення , щоб порадувати всіх наших уболівальників . Тому ми грали матчі в Одесі, може зіграємо в Харкові, Сумах , а може і ще десь.

Нагадаємо, що матч Україна – Білорусь пройшов у Львові і завершився з рахунком 3 : 1 . У прямому ефірі гру показував канал "Україна".