Тань Джуньї скоротила відставання в матчі за шахову корону проти Цзюй Веньцзюнь

7 травня 2018, 14:25
Чемпіонський поєдинок пройде відразу в двох китайських містах

Матч за звання чемпіонки світу. фото chessbase.com

Китайська шахістка Тань Джуньї завдала поразки своїй співвітчизниці Цзюй Веньцзюнь в четвертій партії матчу за титул чемпіонки світу. Партія, що пройшла в понеділок в Шанхаї, завершилася після 35-го ходу. Тань Джуньї грала білими фігурами.

Рахунок матчу став 2,5-1,5 на користь Цзюй Веньцзюнь, п'ята партія буде зіграна в середу.

Тань Джуньї в 2017 році виграла чемпіонат світу з шахів серед жінок за нокаут-системою в Тегерані. У фінальному поєдинку Чжун'і обіграла українку Анну Музичук.

А Цзюй Веньцзюнь є переможницею серії Гран-прі.

Нагадаємо, що перша половина матчу (2-9 травня) пройде в Шанхаї, друга (10-20 травня) – в Чунціні. Суперниці зіграють 10 партій з контролем 90 хвилин на 40 ходів і 30 хвилин до кінця з додаванням 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого. У разі нічийного рахунку проводиться тай-брейк.

Нагадаємо, що в березні в Берліні пройшов турнір претендентів серед чоловіків. Його переможцем став американський гросмейстер Фабіано Каруана, який тепер зіграє в матчі за звання чемпіона світу з норвежцем Магнусом Карлсеном.