Такого у футболі ще не було: стало відомо, чому перемога "Шахтаря" над "Інгульцем" увійде в історію

16 травня 2019, 00:19
Донеччани здобули найбільшу перемогу в фіналах Кубка України, перевершивши власний рекорд

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Обігравши у фіналі Кубка України "Інгулець" з рахунком 4:0, "Шахтар" встановив унікальне для українського футболу досягнення. Нагадаємо, у складі "гірників" дебютними голами відзначилися Тете, який оформив дубль, і Соломон. Ще один м'яч у ворота команди з селища Петрове записав собі в актив Мораес. Таким чином "Шахтар" став першою командою за роки проведення кубкового розіграшу, що зуміла у вирішальній грі здолати свого суперника з різницею в чотири м'ячі. Дана перемога виявилася найбільшою з усіх 28 фіналів в історії турніру.

Спочатку статус найбільшого виграшу в фіналах Кубка України ділили два поєдинки – фінал-1999 ( "Динамо" – "Карпати" – 3:0) і фінал-2013 ( "Шахтар" – "Чорноморець" – 3:0).

Як ми писали раніше, обігравши у Запоріжжі "Інгулець", "Шахтар" завоював свій 33-й трофей за час незалежності України і за кількістю призів наздогнав київське "Динамо". В активі "гірників" – 11 чемпіонських, 13 Кубків країни, 8 суперкубків України та 1 Кубок УЄФА.

Також повідомлялося, що півзахисник "Шахтаря" для себе визначився, який з чемпіонатів сильніший – український чи ізраїльський. 19-річному легіонеру "гірників" Манору Соломону вистачило п'яти місяців, щоб відчути різницю.