Таких емоцій наш футбол ще не бачив: Костишин-батько після голу ледь не задушив Костишина-сина

15 вересня 2019, 22:18
Півзахисник "Колоса", забивши переможний м'яч на 87-й хвилині, зі швидкістю Усейна Болта помчав до свого батька-тренера

Руслан Костишин може пишатися своїм сином

У заключному матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги "Колос" з села Ковалівка на столичній "Оболонь-Арені" обіграв "бразильський" "Львів" з рахунком 1: 0. Цей поєдинок ознаменувався небувалими в історії українського чемпіонату емоціями просто божевільної радості батька і сина – Руслана та Дениса Костишиних.

Тут варто зазначити, що після одного з попередніх матчів Руслан Костишин розкритикував свого сина: мовляв, в окремих моментах в іграх Денис прибирає ноги, щоб уникнути травми. Для Костишина-старшого, який відрізнявся бійцівськими якостями в своє ігрове перебування, такі безхарактерні дії спадкоємця були – як ніж у серце.

І ось Денис Костишин виправився. Забиваючи переможний гол у ворота "Львова", представник славної футбольної династії головою пішов на м'яч, незважаючи на те, що суперник вже заніс ногу, щоб зробити винос. Тут можна було гарненько отримати бутсою по зубах. Однак ногу до голови Костишина-молодшого гравець львів'ян так і не доніс, а рішучість півзахисника "Колоса" принесла плоди у вигляді трьох переможних очок!

Тож не дивно, що відразу після забитого м'яча Денис Костишин зі швидкістю Усейна Болта помчав до свого батька Руслана Костишина, на них налетіли мало не всі гравці "Колоса", влаштувавши купу-малу – це був дійсно безпрецедентний сплеск сімейного божевілля в українській футбольній першості! Батько-тренер ледь не задушив в обіймах сина-забивалу.

Огляд матчу "Колос" – "Львів" (1: 0)

Колос – Львів 1: 0

Гол: Д.Костишін, 87

Колос: Волинець – Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець – Джемаль, Мілько – Смирний (Д.Костишін, 63), Морозко (Ільїн 46), Волков – Лисенко.

Львів: Бандура – Гончар, Борзенко, Братков, Люлька – Сабіно, Мартан – Шина (Ренан, 90 + 1), Педро (Богунов, 90 + 3), Пернамбуко – Алваро.

Попередження: Лисенко, Мілько – Сабіно, Люлька, Альваро, Братков

Нагадаємо, сьомий тур УПЛ ознаменувався першою поразкою Михайличенка після камбеку в "Динамо". Кияни з VAR-скандалом і суперголом п'ятою програли вдома чернігівській "Десні" – 1: 2.

Також ми розповідали, що з'явилося відео Тайсона після страшної травми в зіткненні з Ісмаїлі. Пошкодження, отримане капітаном "гірників" у поєдинку з "Зорею", не на жарт налякало уболівальників "Шахтаря".