Так в УПЛ "Колос" ще не грав: Костишин отримав "гірчичник" і очко в матчі з "Десною"

17 серпня 2019, 19:23
Селяни, які проводять дебютний сезон в українській "вишці", вперше зіграли внічию

Руслан Костишин

У Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна завершився другий матч четвертого туру чемпіонату України з футболу. Місцева "Десна" і "Колос" (Ковалівка), у яких до очної зустрічі було по шість очок, не змогли визначити переможця – 0:0.

Це – перша нічия для сільського "Колоса" з моменту дебюту в елітному дивізіоні українського футболу. Що цікаво, в матчі було показано сім жовтих карток гравцям, а ще один "гірчичник" – тренеру "Колоса" Руслану Костишину за суперечки з арбітрами. Нагадаємо, згідно з оновленими правилами, тренери за три жовті картки пропускатимуть наступний матч.

• "Десна" – "Колос" – 0:0
  • "Десна": Паст – Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Мостовий – А. Фаворов, Огиря – Кузик (Картушов, 69), Богданов (Дегтярьов, 70), Калитвинцев – Філіппов.
  • "Колос": Яшков – Сахневич, Гавриш (Парамонов, 20, Рябов, 50), Максименко, Чорноморець – Задоя – Морозко, Мілько, Смирний (Костишин, 76) – Лисенко, Нехтій.
  • Попередження: Д. Фаворов, Гітченко, Мостовий, Богданов, Огиря - Максименко, Мілько.

Як ми писали раніше, стартував четвертий тур УПЛ поєдинком у Полтаві. "Дніпро-1" не втримав перемогу над "Ворсклою" – 1:1. Команди обмінялися голами у другому таймі, а кінцівку матчу гості догравали в меншості. Команда Дмитра Михайленка отримала першу червону картку за час виступів у вищому футбольному дивізіоні країни. На останніх хвилинах видалення заробив капітан "Дніпра-1" Сергій Кравченко. Правда, вигоду з чисельної переваги "Ворскла" не отримала, не встигнувши реалізувати кадрову більшість.

Також повідомлялося, що у чемпіонів світу Супряги і Булеци виникли проблеми в "Дніпрі-1". Забивний нападник Супряга отримав травму, а Булеца залишився поза основою через проблеми з агресією.

Дивіться, як "Ворскла" розійшлася миром з "Дніпром-1"