Так низько Мілевський ще не падав: "Шахтар" Вернидуба знищив Артема і його "Динамо"

25 квітня 2020, 21:41
Перемігши брестське "Динамо", солігорський "Шахтар" відправив команду Мілевського до аутсайдерів чемпіонату Білорусі

Артем Мілевський назвав головні помилки в своїй кар'єрі / Фото: Instagram

Команда Артема Мілевського продовжує засмучувати своїх уболівальників. Після гостьової поразки від "Вітебська"брестське "Динамо" – на секундочку, діючий чемпіон Білорусі – програло на своєму полі солігорському "Шахтарю", очолюваному екстренером "Зорі" Юрієм Вернидубом, з рахунком 0:2. Нагадаємо, білоруська вища ліга залишається єдиним футбольним турніром в Європі, який триває в умовах пандемії коронавірусу.

Дивіться, як "Динамо" Брест пропускало від "Шахтаря":

Дивіться, як команда Мілевського дивом не забила "Шахтарю":

Брестське "Динамо" пропустило по голу у кожному таймі. На 26-й хвилині у власні ж ворота забив Вітус, а на 67-й у солігорського "Шахтаря" відзначився Лісакович. Відповісти бодай одним точним ударом команда Мілевського, який відіграв від дзвінка до дзвінка, не зуміла.

Нагадаємо, у брестського "Динамо" матч з солігорським "Шахтарем" пропускав український захисник Євген Хачеріді,який за удар суперника п'ятою в попередньому турі і напад на арбітра отримав 5 ігор дискваліфікації.

Здобута над брестським "Динамо" перемога вкрай важлива для головного тренера солігорського "Шахтаря" українця Юрія Вернидуба, який після стартових невдач біля керма своєї нової команди виявився на межі звільнення – тепер чутки про його можливу відставку мають вщухнути.

Цікаво, що на початку березня "Динамо" Брест і "Шахтар" Солігорськ зустрічалися в матчі за Суперкубок Білорусі. Тоді перемогла команда Мілевського – 2:0. Тепер Вернидуб взяв у Артема абсолютно дзеркальний реванш, відправивши Брест до аутсайдерів – аж на 14-е місце. Схоже, так низько Міля на своїй історичній батьківщині ще не падав.