Так не грав навіть за "МЮ": фантастичний ривок Руні на захист і гольовий пас на 96-й хвилині матчу

13 серпня 2018, 18:16
32-річний нападник продемонстрував свою швидкість і майстерність в MLS

Колишній капітан збірної Англії Уейн Руні став героєм "Ді Сі Юнайтед" в матчі чемпіонату MLS проти "Орландо". За рахунку 2: 2 "Юнайтед" на шостій компенсованій хвилині зустрічі всім складом прийшов на подачу кутового, навіть голкіпер прибіг в чужу штрафну площадку.

Після подачі від кута поля "Орландо" легко відбилися і довгою передачею організували свою контратаку. Один з гравців команди підхопив м'яч у центрі поля, але 32-річний нападник Уейн Руні після неймовірного прискорення в підкаті відібрав м'яч, після чого розвернув атаку на протилежні ворота і зробив гольову передачу. У підсумку матч завершився перемогою "Ді Сі Юнайтед" з рахунком 3: 2.

У червні нинішнього року Руні підписав контракт з клубом MLS "Ді Сі Юнайтед" терміном на три з половиною роки. У ЗМІ повідомлялося, що за цей період англійський футболіст заробить в цілому 13 мільйонів доларів.

У нинішньому сезоні Руні провів у чемпіонаті MLS шість матчів, в яких забив один гол і зробив дві результативні передачі. Додамо, що в тому матчі, коли Руні забив перший м'яч в MLS, він отримав перелом носа.

Раніше ми писали, що Уейну Руні запропонували стати тренером в "Евертоні". Але футболіст вирішив ще пограти в США, після чого повернеться в Англію на тренерську роботу.