Пожований недопалок, прийоми карате і Роналду повз "касу": як "Ювентус" потрапив до фіналу Кубка Італії

13 червня 2020, 00:20
Більшу частину першого матчу після карантину "Мілан" провів у меншості

"Ювентус" - "Мілан" в Кубку Італії / Фото: Reuters

Футбол в Італії повернувся суперматчем "Ювентус" – "Мілан" в півфіналі Кубка країни. Перший поєдинок на "Сан-Сіро" пройшов ще в лютому, а "Мілан" на своєму полі не втримав переможний рахунок – 1:1. На гол Анте Ребича гості відповіли точним ударом Кріштіану Роналду з пенальті на останній хвилині. Так що сьогодні суперники мусили починати практично заново, хоча туринців влаштовувала й нульова нічия, та гостей – ні.

Незважаючи на двомісячну перерву в італійському футболі, до якості гри команд особливих претензій не було. Хоча небезпечніше виглядав все-таки лідер Серії А "Ювентус". Вже на 14 хвилині зустрічі Конті зіграв у своєму штрафному рукою, і арбітр поставив пенальті в ворота "Мілана". Роналду дуже пробив у правий нижній кут, але Доннарумма кінчиками пальців дістав футбольний снаряд, який потрапив у штангу і вискочив у поле, де його підхопили "россонері".

А всього через пару хвилин гості залишилися в меншості. Анте Ребич, немов якийсь поганий каратист, заїхав прямою ногою мало не в голову Данило та тієї ж миті побачив перед собою червону картку.

Після цього "Мілану" в обороні було несолодко, але дуже потужно відстояв Доннарумма. І просто якимось дивом "Ювентус" не забив у середині другого тайму, коли після подачі Дібали, який переніс коронавірус, м'яч зачепив когось із туринців і в останній момент розминувся з воротами. Тягнувся до нього Бонуччі, але трохи не вистачило.

Незважаючи на те, що "Мілан" грав у меншості, кінцівка зустрічі вийшла вкрай напруженою, адже одна швидка атака гостей могла б вивести у фінал саме "россонері". Тому наставник "Старої Синьйори" Мауріціо Саррі до останнього нервово походжав уздовж краю поля і жував залишок сигарети, незважаючи на всі заборони і штрафи.

Проте туринці вистояли й цілком заслужено пройшли далі за рахунок виїзного голу Роналду з пенальті. Фінал відбудеться 17 червня, а суперник "Ювентуса" визначиться 13 червня у протистоянні "Наполі" та "Інтера".