Син Шумахера виграв європейський чемпіонат Формули-3

13 жовтня 2018, 20:41
19-річний Мік Шумахер став другим в гонці в Німеччині і гарантував собі перемогу в чемпіонаті

Мік Шумахер виграв чемпіонат Формули

Син семиразового чемпіона Формули – 1 Міхаеля Шумахера Мік переміг в європейському чемпіонаті Формули – 3 . В суботу 19 – річний Мік Шумахер в другій гонці заключного етапу чемпіонату Формули – 3 в Німеччині прийшов до фінішу другим . Цього вистачило для того , щоб достроково завоювати чемпіонський титул .

Чемпіонат завершиться в неділю третьою гонкою . Для Міка Шумахера цей сезон у Формулі – 3 став другим в кар'єрі.

Нагадаємо, що Мік Шумахер незабаром може увійти до молодіжної програми розвитку "Феррарі".Як зазначається , італійська стайня рада розглянути пілота , чий батько довгі роки був головним гонщиком команди .

Раніше ми писали, що син Шумахера проїхав на боліді батька в честь першої перемоги легендарного гонщика . Мік сів за кермо боліда 1994 року в трасі в Бельгії .

В кінці грудня 2013 року Міхаель Шумахер серйозно постраждав при падінні під час катання на гірських лижах у французькому Мерибеле . Гонщик отримав черепно – мозкову травму з множинними пошкодженнями обох півкуль мозку і крововиливом .

Нещодавно з'явилася інформація , щоМіхаель Шумахер плаче, дивлячись на гори і озеро.