Син Міхаеля Шумахера поки не збирається виступати у Формулі-1

13 квітня 2016, 12:32
17-річний Мік Шумахер проводить сезон у Формулі-4

Мік Шумахер з трофеями. фото grandprix247.com

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік Шумахер поки не думає про виступи в "Королівських гонках", заявила менеджер знаменитого гонщика Сабіна Кем.

Шумахер-молодший в нинішньому сезоні продовжує виступати в італійській серії "Формули-4". У своєму дебютному сезоні Мік Шумахер посів десяте місце в особистому заліку чемпіонату, вигравши одну гонку. У минулі вихідні 17-річний німець здобув перемогу на першому етапі сезону в Мізано.

"Зараз він на рік старший, має більше досвіду, і став сильніше психологічно. Для нього піде на користь ще один рік Формули-4. Формула-1, звичайно, ще десь далеко. Це не те питання, яке відіграє важливу роль у нашій щоденній роботі. Це все ще дуже далеко", – заявив Ким.

Міхаель Шумахер, який серйозно постраждав під час падіння під час катання на гірських лижах у французькому Мерибеле в кінці грудня 2013 року, з вересня 2014 проходить відновлення на своїй швейцарській віллі, розташованій на березі Женевського озера, інформації про стан спортсмена надходить вкрай мало.