Світоліній знадобилося понад дві години, щоб здобути першу перемогу в Торонто

8 серпня 2019, 10:48
Призовий фонд престижного турніру в Канаді становить 2,8 мільйона доларів

Еліна Світоліна / Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна успішно стартувала на турнірі Жіночої тенісної асоціації WTA Premier 5 в Торонто з призовим фондом 2 830 000 доларів. У матчі другого кола українка, посіяна під 6 номером, за 2 години 2 хвилини зломила опір чеської тенісистки Катержини Сінякової – 6:3, 3:6, 6:3.

У вирішальній партії українка двічі поступалася з брейком, але обидва рази відігравалася. За рахунку 4:3 на свою користь українка зробила вирішальний брейк і повела 5:3. Подаючи на матч, Світоліна відіграла три брейкпойнти і з третього матчболу завершила поєдинок на свою користь.

Це була третя очна зустріч між суперницями, яка, як і попередні дві, завершилася перемогою української тенісистки в трьох партіях. Наступною суперницею Світоліної стане швейцарка Белінда Бенчич.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна увійшла до десятки найвисокооплачуваніших спортсменок світу. Світоліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона – це прибуток від реклами.

Додамо, що раніше на турнірі в Торонто 19-річна українка Даяна Ястремська обіграла екс-першу ракетку світу Вікторію Азаренка.