Світоліна за перемогу в Баку отримала 43 000 доларів і поцілунок спаринг-партнера

27 липня 2014, 22:04
Перша ракетка України виграла "свій" турнір WTA. Мама Світоліної: "На Еліні висів величезний тягар відповідальності"

Порадіємо! Пара кубків тепер є у Світоліної з турніру WTA в Баку. Фото sapronov-tennis.org

Слідом за парним титулом у Стамбулі Еліна Світоліна (№37 WTA) виграла одиночний турнір у Баку. Перша ракетка України їхала в Азербайджан як діюча чемпіонка, вона виграла тут у 2013-му. Щоб не втратити позиції в рейтингу, їй обов'язково потрібно було захищати очки. Що вона і зробила.

До півфіналу українка не програла жодного сету. Довелося трохи помучитися тільки з досвідченою 34-річною італійкою Франческою Скьявоне (№75), але путівка у вирішальний матч була здобута.

А там вже Еліну чекала 22-річна сербка Бояна Йовановські (№40). Рейтинг у дівчат приблизно однаковий, до цього вони не грали, але Йовановські була переможницею цього ж турніру два роки тому. Натяки на боротьбу з'явилися тільки в другій партії, але вже було пізно. Еліна захистила свій титул, жодного разу не програвши свою подачу у фіналі.

"Ой, захищати титул ще складніше, ніж вигравати, – сказала в розмові з "Сегодня" мама Еліни Олена. – Якщо торік вона просто йшла від матчу до матчу, то зараз на ній висів величезний тягар відповідальності. Коли від тебе всі чекають перемоги, виступати набагато складніше.

Ми ще з нею не зідзвонювалися, тільки повідомленнями перекидалися. Емоцій особливо і не було у неї. Вона зробила таку складну роботу, що після неї залишається тільки спустошення. У понеділок Еліна вже буде в Києві й одразу ж поїде на поїзді в Харків. Я приїду з Одеси її зустріти чи в Київ, чи в Харків. А в Баку з нею був з команди лише спаринг-партнер Йером Бенард".

Цей голландець практично завжди перебуває з Еліною на турнірах. А цього разу він не дотримав радісних емоцій і під прицілами камер дуже-дуже міцно поцілував українку.

Після фіналу Світоліна виставила фотографії з трофеями в соцмережі і подякувала всім за підтримку. На яких турнірах Еліна виступатиме до US Open (25 серпня – 8 вересня), її команда збиралася визначитися після Баку.