Світоліна за годину впоралася з 44-ю ракеткою світу в Брісбені

3 січня 2018, 10:53
Найкраща тенісистка впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру

Еліна Світоліна. Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA Premier Brisbane International в Брісбені.

У матчі другого кола перша ракетка країни, посіяна на турнірі під третім номером, за 1 годину 4 хвилини обіграла хорватську тенісистку Ану Конюх (44-та в світі) – 6:3, 6:1. На рахунку Світоліної 3 ейси і 1 подвійна помилка.

Наступною суперницею Еліни стане п'ята сіяна – британська тенісистка Йоханна Конта. Тенісистки грали між собою двічі. Обидва рази перемогу святкувала українка. 2013 року – в Еллаті 6:3, 6:1, 2016 року – в півфіналі Підсумкового турніру в Чжухаї – 2:6, 6:1, 6:4.

Раніше ми повідомляли, що Олександр Долгополов з розгромом вийшов до чвертьфіналу турніру в Брісбені. Наш тенісист у двох сетах не залишив шансів аргентинцеві Орасіо Себальосу.

А ось Катерина Бондаренко програла в першому колі турніру. Раніше вона в фіналі кваліфікації перемогла ще одну українку Даяну Ястремську.

Раніше ми писали, що Еліна Світоліна роздяглася і залізла до умивальника заради гарячої фотосесії для глянцю. Вперше в своїй біографії тенісистка знялася в еротичній фотосесії і розповіла про своє спортивне (і не тільки) життя.