Світоліна за 58 хвилин розібралася з австралійкою і вийшла в 1/4 фіналу турніру в Таїланді

13 лютого 2020, 18:31
За путівку до півфіналу українка посперечається з японкою Нао Хібіно

Еліна Світоліна. Фото: REUTERS/Edgar Su

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру WTA в Хуахіні, Таїланд, з призовим фондом 251 750 доларів. У матчі другого кола українка обіграла австралійку Сторм Сандерс – 6:1, 6:2. Матч тривав всього 58 хвилин.

За вихід до півфіналу Світоліна посперечається з японкою Нао Хібіно, яка обіграла вчора Пеангтарн Пліпуек з Таїланду (6:0, 6:1). На даний момент Хібіни займає 84-е місце у світовій класифікації. У 2018 році тенісистки зустрічалися в 1/8 фіналу турніру в Гонконгу і тоді перемогу відсвяткувала Еліна.

Нагадаємо, раніше найкраща тенісистка України Еліна Світоліна невдало стартувала в парному турнірі в Хуахіні. У стартовому матчі українка в парі з Кван Яу Нг з Гонконгу поступилася тандему Сіньюнем Хань (Китай) / Бибиана Схофс (Нідерланди).

Відзначимо, що у хлопця Еліни, на відміну від українки, вже є один трофей в новому році. Гаель Монфіс обставив Світоліну, вигравши турнір в Монпельє, а з ним і чек на 2,5 млн грн.