Світоліна вперше в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі найпрестижнішого турніру в Маямі

27 березня 2018, 09:47
Українська тенісистка героїчно перемогла суперницю з Австралії

Еліна Світоліна. Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна вперше в професійній кар'єрі побореться за путівку до півфіналу турніру WTA Premier Mandatory Miami open в Маямі. У матчі четвертого раунду українка, посіяна під 4 номером, обіграла австралійку Ешлі Барті (21) – 7:5, 6:4 і вийшла до чвертьфіналу.

Поєдинок тривав 1 годину 20 хвилин. На рахунку першої ракетки України 5 ейсів і 4 подвійні помилки.

У першій партії українка поступалася 2:5, але зуміла виграти 5 геймів поспіль і завершити перший сет на свою користь. У другому сеті Світоліна майже з самого початку партії вела з брейком і довела матч до перемоги, реалізувавши перший же матчбол.

Це – четверта перемога Еліни над Ешлі Барті в чотирьох очних зустрічах. Українка втретє зіграє в чвертьфіналі турніру категорії WTA Premier Mandatory. 2016 року Світоліна дійшла в Пекіні до півфіналу, а минулого року там же – до чвертьфіналу.

Наступною суперницею Еліни стала Олена Остапенко, яка перемогла Петру Квітову – 7:6, 6:3.

Нагадаємо, що в попередньому раунді Світоліна обіграла іншу австралійку Дар'ю Гаврилову.

Цікаво, що в березні Еліна Світоліна стала переможницею американського виставкового турніру Tie Break Tens. У фіналі українка обіграла китаянку Чжан Шуай і заробила 250 тисяч доларів призових.

Нагадаємо, що Світоліна другий рік поспіль стала переможницею турніру WTA Premier у Дубаї (ОАЕ) з призовим фондом в 2,6 мільйона доларів.