Світоліна повернулася на корт після травми і перемогла 22-гу ракетку світу

13 лютого 2019, 16:25
Українська тенісистка вийшла до третього раунду престижного змагання в Катарі

/ Фото: AFP

Перша ракетка України Еліна Світоліна з перемоги стартувала на турнірі WTA Premier Qatar в Досі з призовим фондом понад 900 тисяч доларів. Нагадаємо, українка отримала від організаторів турніру Wild Card і стартувала в основній сітці з другого раунду, де за 1 годину і 21 хвилину обіграла Олену Остапенко з Латвії – 6:4, 6:4. Українка зробила сім подач на виліт і допустила п'ять подвійних помилок. В 1/8 фіналу Світоліна зустрінеться з Кароліною Муховою з Чехії.

Це був перший матч Світоліної після поразки у чвертьфіналі Australian Open від японки Наомі Осаки. По ходу тієї зустрічі Еліна скаржилася на проблеми з шиєю і плечем, а пізніше змушена була зробити паузу у виступах і навіть не могла тренуватися. З цієї причини вона пропустила матчі за збірну України на Кубку Федерації. Раніше Федерація тенісу України звинуватила Еліну Світоліну в тому, що вона не хоче грати за збірну України через низькі гонорари..

Пізніше їх агент заявив, що Світоліна і Ястремська не вимагали більше грошей за матчі у збірній. Представник тенісисток Стефан Гуров у Facebook опублікував свою версію конфлікту з Федерацією тенісу України.

Раніше ми повідомляли, що Світоліна і її новий бойфренд будуть віддавати дитячій лікарні 100 доларів за кожен ейс. Українська тенісистка розповіла про благодійну акцію на найближчих двох турнірах.