Світоліна встановила рекорд і повторила немислиме досягнення Серени Вільямс

28 жовтня 2018, 18:00
Українка вписала своє ім'я в історію світового тенісу

Еліна Світоліна. Фото AFP

Сьома ракетка світу українка Еліна Світоліна , в фіналі підсумкового турніру WTA обіграла Слоун Стівенс 3 : 6 , 6 : 2 , 6 : 2 , виграла четвертий титул в сезоні , і 13-й і найбільший – в кар'єрі . За два останні сезони вона взяла рекордні для туру дев'ять титулів , не програвши жодного фіналу .

24 – річна Світоліна стала першою українкою – чемпіонкою WTA Finals і завтра повернеться в топ – 5 на четверте місце . Крім того , вона першою після Серени Вільямс в 2013-му виграла підсумковий , не програвши жодного матчу.

Нагадаємо, що в опитуванні на звання найкрасивішої тенісистки сезону Еліна Світоліна впевнено посідає перше місце .

Нагадаємо , що раніше після закінчення заключної гри групового раунду наша спортсменка пройшла відновлювальні процедури . Ввечері Світоліна показала в соціальних мережах фотографію, на якій спортсменці роблять масаж в шість рук.

До речі , на старті турніру українка налякала своїх уболівальників . Еліна виклалася так сильно в матчі , що пізнішеїй стало погано під час прес-конференції.А до цього вона зазначила : " Хочу використовувати цю перемогу як відправну точку . Для хейтерів , які говорили , що я не заслуговую тут знаходитися , що погано граю " .