Світоліна полетіла з Вімблдону на приватному літаку, попиваючи вино

12 липня 2019, 00:16
Перша ракетка України дійшла до півфіналу турніру "Великого шолома"

/ Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася у півфінальному поєдинку Вімблдону екс-першій ракетці світу румунці Симоні Халеп з рахунком – 1:6, 3:6 і залишила британську столицю на приватному літаку.

Відлітаючи, спортсменка виклала пост у своєму Instagram, в якому розповіла про свої емоції після поразки. "Успіх або щастя не купиш за гроші ... Але тим приємніше плакати на борту приватного літака. Вімблдон-2019 був незабутнім! Можна випити вина, дозволивши собі маленьке задоволення. Перезаряджаюсь, а потім продовжу грати у другій половині сезону", – написала Світоліна.

У фінальному матчі Вімблдону Симона Халеп зіграє з Сереною Вільямс зі США. Вирішальна зустріч відбудеться 13 липня. Початок матчу – о 16:00.

Раніше ми розповідали, від яких шикарних грудей відмовилася Халеп заради тенісної кар'єри. Мінус 12 кг краси: румунка Симона Халеп пожертвувала своєю "шісткою", яка зачаровує, щоб бути мобільнішою на корті.

Як ми писали раніше, Еліна Світоліна зробила зізнання після феєричного виходу до півфіналу Вімблдону. "Не думала, що це станеться тут", – заявила українка, яка на англійській траві перервала свою серію з чотирьох чвертьфінальних фіаско на "шоломах".