Світоліна розгромила американку Кіз на US Open і домоглася історичного рекорду

2 вересня 2019, 07:09
У матчі за вихід у півфінал першу ракетку України чекає зручна для неї суперниця – британка Конта

/ Фото: AFP

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує переможну ходу на відкритому чемпіонаті США з тенісу Нью-Йорку. У матчі четвертого кола змагань п'ята ракетка WTA в двох сетах здолала господарку кортів Медісон Кіз (№9 WTA) – 7:5, 6:4. Таким чином 24-річна Світоліна домоглася рекордного для себе результату на US Open, вперше в кар'єрі пробившись у чвертьфінал цього турніру Великого шолома.

Матч Світоліна – Кіз тривав 1 годину і 15 хвилин. За цей час Світоліна, яку вважали аутсайдером матчу з Кіз, сумарно виграла 67 очок, а її суперниця – 57. Медісон Кіз виконала сім подач на виліт – проти всього однієї в українки. Однак Світоліна, в цілому, була куди надійніше, допустивши лише 13 невимушених помилок, тоді як у Кіз їх набралося в три рази більше – 39.

Перемога над Кіз означає ще одне знакове досягнення для Світоліної – вона першою в історії українського тенісу пробилася в чвертьфінал всіх мейджорів – Australian Open, Ролан Гарроса, Уїмблдону, а тепер і US Open!

Вигравши у американки Кіз, Еліна Світоліна заробила на US Opne-2019 вже 500 тисяч доларів призових. А в 1/4 фіналу Еліна зіграє проти зручної для себе суперниці – британки Йоханни Конти (№16 WTA), з якою до цього перетиналася чотири рази і всі чотири матчі виграла.

Як ми писали раніше, на US Open грянув скандал – легендарний Джокович пригрозив вболівальнику розправою. Сербський тенісист має намір поквитатися з фанатом, який образив Новака під час тренування.

Також повідомлялося про інший інцидент на US Open. Рафаель Надаль врятував дитину, яку ледь не задавив натовп. Відомий іспанець витягнув хлопчика з тисняви ​​і подарував йому свій автограф.