Світоліна розповіла, як за 57 хвилин зуміла заробити 7 мільйонів гривень

31 серпня 2019, 09:49
Після перемоги над землячкою Ястремською Еліна знаходиться в кроці від особистого рекорду на US Open

/ Фото: AFP

П'ята сіяна US Open Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу в третьому раунді Відкритого чемпіонату США з тенісу. Нагадаємо, в матчі за сім мільйонів гривеньСвітоліна розгромила Даяну Ястремську з рахунком 6:2, 6:0. Українське дербі тривало всього 57 хвилин.

"Це був дуже особливий матч для України, для нас обох, адже я – з Одеси, вона – з Одеси. Сьогодні я була дуже стабільна з задньої лінії і добре подавала тоді, коли потрібно було. Я була, як би так сказати, сама собою. У підсумку, досвід зіграв свою роль. Даяні його не вистачило. Я задоволена своїм тенісом і чекаю наступного матчу, – розповіла Еліна Світоліна. – Як мені пройти в вирішальні стадії на Grand Slam? Я все ще намагаюся це розгадати (сміється). Насправді, потрібно просто грати матч за матчем, не заглядати наперед і просто насолоджуватися матчами. Кожна зустріч з Медісон Кіз, яка чекає мене в четвертому раунді, – це важке випробування. Мені треба бути готовою до її лонгболів. Але, знаєте, на цьому US Open я вже не відчуваю такого тиску, як на попередніх".

Відзначимо, що Еліна Світоліна третій сезон поспіль зіграє в 1/8 фіналу US Open. У 2017 році вона поступилася на цій стадії як раз американці Медісон Кіз, а в минулому році – латвійці Анастасії Севастовій. У Нью-Йорку Світоліній ще жодного разу не вдавалося пробитися в чвертьфінал.

Як ми писали раніше, Світоліна розповіла, чому вони з Монфісом – не пара на тенісних турнірах. Зі своєю попередньою дівчиною зі Словаччини Гаель грав в одному дуеті, а ось зі Світоліною – все ще ні. "Існує високий ризик отримати травму, і ми намагаємося зосередитися на одиночних розрядах. А в майбутньому, я впевнена, це може статися", – заявила п'ята ракетка світу Світоліна, відповідаючи на питання, коли вона зіграє в мікст-дуеті зі своїм хлопцем.