Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру в Торонто

8 серпня 2019, 22:54
Призовий фонд турніру – 2,8 мільйона доларів

Еліна Світоліна / Фото: AFP

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру жіночої тенісної асоціації (WTA Premier 5) в Торонто. Наша тенісистка у матчі 1/8 фіналу обіграла представницю Швейцарії Белінду Бенчіч.

Зустріч тривала 1 годину і 19 хвилин. У першому сеті Еліна зробила три брейки і перемогла 6: 2. У другому геймі українка підвернула кісточку, але зуміла продовжити матч після допомоги фізіотерапевта. У другій партії Світоліна знову зробила три брейки і перемогла 6: 4.

У чвертьфіналі 9 серпня лідер українського жіночого тенісу зустрінеться з Софією Кенін (США), яка сьогодні обіграла українку Даяну Ястремську.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна увійшла в десятку найбільш високооплачуваних спортсменок світу. Світоліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона – це прибуток від реклами.

Додамо, що раніше на турнірі в Торонто 19-річна українка Даяна Ястремська обіграла екс-першу ракетку світу Вікторію Азаренко.