Світоліна ніяк не вийде з піке, а Ястремська на старті турніру в Катарі зуміла перемогти

24 лютого 2020, 20:00
Українські тенісистки заробили в Досі майже по 18 тисяч доларів

/ Фото: Reuters

Лідерка українського жіночого тенісу Еліна Світоліна продовжує втрачати позиції у світовому рейтингу і ніяк не може знайти свою гру. У 2020 році 25-річна одеситка програла матчів більше, ніж виграла, – 5 проти 4. У свіжому рейтингу WTА Світоліна опустилася вже на сьому позицію, хоча ще недавно була на третій. Нагадаємо, минулого тижня Світоліна поступилася на старті турніру в Дубаї.

Сьогодні Еліна знову програла. У першому колі крупного турніру в Досі з призовим фондом у 3,2 мільйона доларів вона не встояла перед 18-річною американкою Амандою Анісімовою. Суперниці, яка посідає 29-те місце у світовому рейтингу, українка здалася без варіантів у двох сетах – двічі по 3:6. Поки що у нашої іменитої тенісистки в цьому році краще виходить публікувати фотографії й пости в соцмережах, ніж виступати на корті.

Читайте, як Марта Костюк виграла два фінали в Єгипті – в "одиночці" і в парі.

Ще одна українка, 19-річна Даяна Ястремська, зуміла виграти перший матч у Катарі. Молода одеситка вибила з боротьби колись грізну 34-річну бельгійку Кірстен Фліпкенс – 6:2, 6:4. Цікаво, що обидві наші спортсменки поки що заробили в Досі по 17 800 доларів, оскільки Ястремська пробилася до другого кола, а Світоліна вийшла туди без боротьби через високий посів під п'ятим номером.

Учора Ястремська та Світоліна програли стартовий матч у Катарі в парному розряді. Цікаво, що однією з кривдниць була Фліпкенс, якій Даяна сьогодні помстилася в "одиночці".

Дивіться, як українки Ястремська та Світоліна перемагали на Відкритому чемпіонаті Австралії