Світоліна на очах у Монфіса була розгромлена експершою ракеткою світу

25 січня 2020, 11:47
Гарбінє Мугуруса не залишила шансів нашій тенісистці

Еліна Світоліна і Гарбінє Мугуруса / Фото: Reuters

Перша ракетка України Еліна Світоліна поступилася в матчі з 32-ю ракеткою світу Гарбінє Мугуруса в 1/16 фіналу турніру "Великого шолома" Australian Open. Матч тривав 68 хвилин і закінчився з рахунком – 1:6, 2:6. Українка не здійснила брейків, віддавши 4 подачі суперниці. Світоліна зробила 2 ейси без подвійних ошібкок (4/1 у суперниці).

За поєдинком стежив хлопець української тенісистки Гаель Монфіс, який також був засмучений поразкою.

Таким чином, Україна залишилася без представниць на Australian Open: раніше з одиночних змагань вилетіли Леся Цуренко, Даяна Ястремська, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова.

До речі, Федерер і Мілмо видали божевільний чотиригодинний трилер, після якого вболівальники аплодували їм стоячи. Швейцарець у вирішальному тай-брейку обіграв Міллмана і вийшов до чвертьфіналу.

Раніше ми писали, що Світоліна у синьо-жовтій пов'язці розібралася з американкою Девіс на Australian Open. Українська тенісистка на очах у Гаеля Монфіса вийшла до третього кола.