Світоліна і Ястремська дізналися перших суперниць в боротьбі за 17 мільйонів

17 лютого 2020, 16:01
Еліна стартує в фартовому для себе Дубаї матчем проти американки Брейді. На Даяну чекає росіянка

/ Фото: Reuters

Провідні українські тенісистки дізналися імена своїх суперниць на престижному турнірі в Дубаї з призовим фондом 2 643 670 доларів. В рамках змагань серії Прем'єр у ОАЕ перша і друга ракетки нашої країни Еліна Світоліна і Даяна Ястремська стартують з 1/16 фіналу.

Эліна Свитоліна / Фото: Instagram

Отже, Еліна Світоліна у першому колі буде протистояти американці Дженніфер Брейді. До речі, тенісистки вже зустрічалися одного разу – тоді українка в Монреалі переграла суперницю. Цікаво, що спочатку Світоліна повинна була грати з Мугурусою,але потім сітка змагань змінилася, і Еліна уникла протистояння на старті з незручною для себе іспанкою, якій програла обидві останні зустрічі.

До речі, що змагання в Дубаї – улюблені в кар'єрі Еліни Світоліної. Вона вигравала їх в 2017 і 2018 роках.

Даяна Ястремська

Даяна Ястремська ж на старті турніру в Дубаї зіграє проти росіянки Вероніки Кудерметової. Відзначимо, що раніше Вероніка перемогла Даяну на турнірі в Тяньцзіні. Тож в українки є шанс взяти реванш.

Чемпіонат в Дубаї стартував 17 лютого і триватиме до 22 лютого. Переможниця турніру отримає чек на 696 860 доларів. У перерахунку на українську валюту це близько 17 млн гривень.