Світоліна дісталася до півфіналу тенісного турніру у Франції, де її обізвали росіянкою

24 вересня 2020, 16:33
Українка досить впевнено виграла обидва матчі в Страсбурзі – у полячки і швейцарки

/ Фото: Reuters

Провідні тенісисти світу продовжують підготовку до останнього в цьому році турніру "Великого шолома". Основні змагання Відкритого чемпіонату Франції стартують наступного тижня, а поки що в Парижі триває кваліфікація. Зокрема, наша Марта Костюк вийшла в фінал відбору "Ролан Гаррос".

Тим часом, найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна готується до виступу в Парижі на ґрунтовому турнірі в іншому французькому місті – Страсбурзі. Нагадаємо, що саме там організатори турніру назвали Світоліну росіянкою. 26-річна одеситка отримала другий номер посіву і, пропустивши перший круг, виграла два матчі. Спочатку в боротьбі у полячки Магди Лінетт (7:6, 7:5), а сьогодні – у швейцарки Жиль Тайхманн (6:4, 6:3).

Отже, Еліна вийшла в півфінал, де її суперницею буде переможець дуелі між білорускою Ариною Соболенко й чешкою Катержіною Сініаковою. Призовий фонд турніру – досить скромний, тому українка поки що заробила всього 6214 євро.

Нещодавно Світоліна в день народження показала витончений манікюр.