Суперматч в Англії: сім голів і перша поразка "Манчестер Сіті"

14 січня 2018, 20:13
Лідер Прем'єр-ліги поступився на виїзді "Ліверпулю"

Гюндоган забиває третій гол, але не рятує "Сіті". фото AFP

У неділю в матчі 23 туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" завдав "Манчестер Сіті" першої поразки в сезоні. Поєдинок видався захоплюючим і багатим на голи.

Господарям вдався швидкий гол. Вже на 9-й хвилині Алекс Окслейд-Чемберлен підхопив м'яч, просунувся трохи вперед і потужно пробив по воротах.

"Сіті" зумів до перерви відновити рівновагу. Лерой Сане увірвався в штрафну і закинув м'яч в ближній кут.

На початку другого тайму "МанСіті" ледь не вийшов вперед, але після удару Ніколаса Отаменді м'яч влучив у поперечину. Потім послідували два сейви Едерсона, які врятували гостей від неприємностей. Але не надовго. Голи посипалися у ворота "городян".

Спочатку Роберто Фірміно "відтер" від м'яч захисника в штрафний і попав у дальній кут – 2: 1. У наступній атаці Садіо Мане попав у штангу. Але через хвилину виправився і забив м'яч у сітку.

Минуло ще пару хвилин і під потужним пресингом "Ліверпуля" похитнулися нерви у воротаря гостей. Едерсон не оцінили ситуацію, вибіг за межі штрафного і вибив м'яч на Мохамеда Салаха, який метрів з 40 вцілив у порожні ворота.

До честі підопічних Гвардіоли вони не здалися. Ілкай Гюндоган організував два голи. Спочатку після його удару м'яч рикошетом відскочив до Бернарду Сілві і той не схибив. А потім вже сам Ілкай з близької відстані забив.

Міг "МанСіті" уникнути поразки, але на п'ятій компенсованій хвилині Серхіо Агуеро пробив поруч зі штангою.

"Ліверпуль" – "Манчестер Сіті" – 4: 3
Голи: Окслейд-Чемберлен (9), Фірміно (59), Мане (62), Салах (68) – Сане (41), Сілва (84),
Гюндоган (90 + 1)

Цей матч був першим для "Ліверпуля" без свого лідера Філіппе Коутіньйо, який перейшов у "Барселону" за 160 мільйонів євро.