Суперматч "Боруссія" – "Баварія": промах Ярмоленка і шедевр Левандовскі

4 листопада 2017, 22:02
Дортмундський клуб програв ключовий матч Бундесліги

Гол Роббена. Фото AFP

У центральному матчі 11 туру чемпіонату Німеччини дортмундська "Боруссія" на своєму полі програла "Баварії" – 1: 3.

Вже на 16-й хвилині Ар'єн Роббен обвідним ударом вивів мюнхенську команду вперед. А в кінці першого тайму Роберт Левандовскі ефектним ударом п'ятою подвоїв перевагу "Баварії". Після перерви подача Давида Алаби завершилася голом. І лише в кінцівці зустрічі Марк Бартра точним ударом допоміг "Боруссії" уникнути розгрому.

Український півзахисник дортмундців Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі і мав шикарний шанс відзначитися на 30-й хвилині. Але вийшовши один на один не зміг перекинути голкіпера. На 80-й хвилині Ярмоленко був замінений.

"Боруссія" Д – "Баварія" – 1: 3
Голи: Бартра (88) – Роббен (16), Левандовскі (37), Алаба (67)

"Баварія" набрала 26 очок і закріпилася на першому місці в Бундеслізі, "Боруссія" з 20 очками йде на третьому місці.