Суперматч "Баварія" – "Реал" в США: чотири голи і видалення

21 липня 2019, 10:02
"Баварія" перемогла "Реал" на Міжнародному кубку чемпіонів, незважаючи на видалення воротаря

"Баварія" обіграла "Реал" в США / Фото: AFP

У ніч на неділю за київським часом в Х'юстоні (США) відбувся матч Міжнародного кубка чемпіонів між чемпіоном Німеччини "Баварією" і іспанським "Реалом". Зустріч завершилася перемогою мюнхенського клубу з рахунком 3:1.

Рахунок в матчі був відкритий на 15-й хвилині, відзначився півзахисник мюнхенців Корентін Толіссо:

На 67-й хвилині Роберт Левандовський збільшив перевагу в рахунку:

Через дві хвилини "Реал" пропустив третій гол, автором якого став Серж Гнабрі:

На 81-й хвилині "Баварія" залишилася вдесятьох: червону картку за фол останньої надії отримав голкіпер Свен Ульрайх. Штрафний удар виконав Родріго, ставши автором єдиного м'яча мадридців.

У наступному матчі Міжнародного кубка чемпіонів "Баварія" зіграє з "Міланом", "Реал" зустрінеться з "Арсеналом". Обидві гри відбудуться в ніч на 24 липня за київським часом.

Раніше ми писали, що "Манчестер Сіті" програв перший трофей сезону в "блювотній" формі, яку презентував Зінченко. Команда Олександра в фіналі китайського турніру поступилася за пенальті колишньому клубу Олега Лужного.

Міжнародний кубок чемпіонів:
"Баварія" – "Реал" – 3:1 (1:0)
Голи: Толіссо, 15 (1:0); Левандовскі, 67 (2:0); Гнабрі, 69 (3:0); Родріго, 84 (3:1)
Видалення: Ульрайх, 81 ("Баварія")

Дивіться відео, як "Баварія" в ЛЧ зіграла в суперрезультативну нічию з "Аяксом":