Суперкрасуня українського спорту після двох років боротьби з травмою видала особистий рекорд у Києві

9 серпня 2020, 20:08
Чарівна легкоатлетка Вікторія Ткачук показала найкращий результат у кар'єрі на дистанції 400 метрів з бар'єрами

Віктория Ткачук / Фото: Instagram

Відома українська легкоатлетка, півфіналістка Олімпійських ігор-2016 Вікторія Ткачук, пропустивши два роки через травму, тріумфально повернулася на бігову доріжку. 25-річна блондинка, яку називають однією з найкрасивіших спортсменок України, виграла змагання в Києві.

Федерація легкої атлетики України вирішила організувати в столиці забіг бар'єристок на 400 метрів, щоб дати їм змагальну практику після карантину. Найбільш зоряними учасницями були Вікторія Ткачук та Ганна Рижикова. У підсумку саме вони і фінішували першими. Рижикова намагалася наздогнати суперницю на фініші, але не встигла.

Як наслідок, Вікторія Ткачук перемогла з результатами 54,56 секунди і після двох років паузи на перших же своїх змаганнях на улюбленій дистанції оновила особистий рекорд, який до цього дорівнював 55,28 секунди. Судячи ж із інформації на офіційному сайті World Athletics, це також другий найкращий результат у світовому сезоні після 53,79 секунди від 20-річної нідерландки Фемке Бол, повідомляє XSport.

Зазначимо, що перед поверненням у спорт Вікторія Ткачук була сповнена емоцій. "Після перерви в два роки у зв'язку з травмою хвилювання ще більше! Але це і є мій кайф!" – зізнавалася дівчина у себе в Instagram.

Дивіться відео переможного забігу Ткачук починаючи з 5:22

Найяскравіші фото Вікторії Ткачук

Раніше ми писали, що знаменитий бігун заразився коронавірусомперед штурмом світового рекорду. Кенієць Кіпруто, що спеціалізується на дистанції 3000 метрів з бар'єрами, збирався переписати історію 14 серпня в Монако, але не поїхав туди через позитивний тест на COVID-19.