Супергол розкорякою приніс Луческу перемогу в "українському" фіналі Кубка Греції

12 травня 2019, 08:30
Жертвою шедеврального голу став колишній захисник збірної України Дмитро Чигринський

ПАОК святкує перемогу / Фото: Twitter

Син колишнього тренера "Шахтаря" Мірчі Луческу, Разван Луческу, привів ПАОК до першого в історії клубу золотого дубля в Греції. До чемпіонського титулу, завойованого раніше, команда Луческу-молодшого додала виграш національного Кубка. У суботу ввечері "двоголові орли Півночі", кольори яких захищають українці Євген Шахов і Євген Хачеріді, обіграли в фінальному матчі грецького Кубка АЕК з рахунком 1:0. Єдиний гол в доданий до першого тайму час забив 22-річний англійський нападник ПАОКа Чуба Акпом, який, перебуваючи спиною до воріт суперника, примудрився неймовірним ударом в падінні через себе переправити м'яч у сітку.

Зазначимо, що Євген Хачеріді не потрапив до заявки ПАОКа на фінал, тоді як Євген Шахов відіграв за переможців весь матч. У АЕКа ж, який програв, всі 90 хвилин відбігав інший українець – Дмитро Чигринський. Це вже сьомий виграш Кубка Греції в історії клубу з Салонік, причому третій поспіль.

Як повідомлялося раніше, Паулу Фонсека спростував чутки про можливе запрошення до "Шахтаря" Євгена Хачеріді. "Ніколи про це не чув. Я відразу вам скажу: у нас відмінні центральні захисники", – заявив тренер чемпіонів України.

Також повідомлялося, що батько головного тренера ПАОКа Развана Луческу Мірча Луческу посів друге місце в рейтингу найтитулованіших наставників в історії. Третю сходинку в цьому списку відвели Валерію Лобановському.