Супергол Міліка, курйоз Мертенса і провал Італії: як 11 гравців "Наполі" в збірні з'їздили

6 вересня 2017, 21:26
Представники італійського клубу зі змінним успіхом представляли свої збірні у відборі до ЧС-2018

Марек Гамшик. фото AFP

11 гравців суперника донецького "Шахтаря" по груповому етапу Ліги чемпіонів "Наполі" взяли участь у матчах за свої національні команди.

Марек Гамшик, Словаччина

Капітан "Наполі" відіграв два матчі. Спершу взяв участь у перемозі над Словенією (1: 0), відігравши 87 хвилин, а потім поступився Англії 1: 2, провівши на полі 79 хвилин. Збірна Словаччини йде другою на позиції в своїй групі, поступаючись якраз Англії.

Лоренцо Інсіньє, Італія

Головний італійський збірник "Наполі" провів за команду два повні матчі без замін зі змінним успіхом. Спершу Італія без шансів поступилася Іспанії (0: 3), а потім обіграла Ізраїль 1: 0. Італія як і раніше друга в своїй групі.

Пепе Рейна, Іспанія

А Іспанія – перша, разом з Пепе Рейною, який є дублером Де Хеа. Голкіпер "Наполі" обидва матчі (перемогу над Італією і розгром Ліхтенштейну 8: 0) провів на лаві запасних.

Дріс Мертенс, Бельгія

Головний бомбардир "Наполі" взяв участь у розгромі Гібралтару 9: 0, відіграв перший тайм, зробив гол + пас і разом з Бельгією вийшов на Чемпіонат Світу 2018. З огляду на характер забитого Дрісом м'яча, його гол потрапив у хіт-паради найсмішніших голів відбору.

Аркадіуш Мілік і Петро Желіньскій, Польща

Мілік спершу розгромно програв Данії 0: 4, провівши на полі останні півгодини матчу, а потім разом з Желінсьскі взяв участь у розгромі Казахстану (3: 0), забивши приголомшливий м'яч ударом головою. Желіньскій у тому ж матчі відзначився гольовим пасом. Польська збірна очолює свою групу.

Нікола Максимович, Сербія

Захисник "Наполі" провів повний матч проти Молдови та допоміг своїй команді перемогти 3: 0. Збірна Сербії впевнено йде на першому місці.

Ельсейд Хюсай, Албанія

Ще один захисник "Наполі" набрав разом зі збірною 4 очки в двох матчах, взявши участь у двох поєдинках (Перемога над Ліхтенштейном 2: 0, 1: 1 з Македонією)

Влад Кірікеш, Румунія

Румунський збірник "Наполі" так само провів два повні матчі. Обіграв Вірменію і програв Македонії 0: 1.

Фаузі Гулам, Алжир

Африканський півзахисник взяв участь у матчі проти Замбії і поступився разом зі збірною 1: 4. Шансів вийти на ЧС 2018 у Алжиру майже немає.

Каліду Кулібалі, Сенегал

Зоряний захисник "Наполі" зумів утримати сухим рахунок матчу проти Буркіна-Фасо (0: 0). Щоправда, на 85-й хвилині Кулібалі покинув поле після другої жовтої картки. Сенегал йде на другому місці у відбірній групі.

Нагадаємо, що матч Ліги чемпіонів "Шахтар" – "Наполі" пройде в Харкові на стадіоні "Металіст" 13 вересня. Квитки на гру вже надійшли у вільний продаж.

Футбольний експерт Віктор Вацко вважає, що італійці можуть створити проблеми будь-якому клубу, такої ж думки дотримується і екс-тренер "Дніпра" Сергій Нагорняк. А Юрій Вернидуб назвав "Наполі" командою високого класу.

Раніше ми опублікували п'ять відомих міфів про неаполітанський клуб, пов'язаних з Дієго Марадоною, уболівальниками і мафією.