Божевілля в Києві: "Шахтар" у неймовірному поєдинку обіграв "Колос"

8 березня 2020, 18:59
Команди на двох забили сім м'ячів

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У 22-му турі чемпіонату України "Шахтар" на виїзді зустрічався з "Колосом". Поєдинок пройшов у Києві на стадіоні "Оболонь". На нашому сайті був доступний онлайн поєдинку УПЛ "Колос" – "Шахтар" з усіма яскравими моментами матчу.

У першому таймі глядачі побачили три забиті голи. Вже на 12-й хвилині Тайсон реалізував пенальті за фол Петрова проти Мораеса. Пізніше Жуніор Мораес на 31-й хвилині подвоїв перевагу, зігравши на добиванні після пострілу Коноплянки. Але вже на 37-й хвилині Вадим Мілько скористався помилкою захисників і голкіпера і відквитав один м'яч.

Дивіться найкращі моменти першого тайму "Колос" – "Шахтар":

Після перерви команди не зупинялися на досягнутому. На 60-й хвилині Тете після передачі Маркоса Антоніо зробив рахунок 3: 1, але через сім хвилин Віталій Гавриш на 67-й хвилині повернув інтригу в матч, реалізувавши пенальті. На 75-й хвилині Мілько після подачі зі штрафного удару зрівняв рахунок. Але "Шахтар" відігрався зусиллями Мораеса. Нападник на 81-й хвилині з передачі Ісмаїлі відзначився дублем. На останніх секундах Маркос Антоніо залишив "Шахтар" у меншості.

Дивіться найкращі моменти другого тайму "Колос" – "Шахтар":

Але поєдинок закінчився з рахунком 4: 3 на користь команди Каштру. Зазначимо, незважаючи на поразку, "Колос" гарантував собі путівку в ТОП-6 УПЛ.

Дивіться, як "Шахтар" вибив з Ліги Європи "Бенфіку"