Божевілля в Італії: "Інтер" знищив "Мілан" Ібрагімовича, програючи по ходу матчу 0:2

9 лютого 2020, 23:44
Команда Антоніо Конте зробила неймовірний камбек у поєдинку з великим Златаном

/ Фото: Getty Images

У чемпіонаті Італії відбувся головний матч футбольного вікенду – в грандіозному дербі "Інтер" обіграв "Мілан" з рахунком 4:2, хоча після першого тайму програвав 0:2. Ми вели онлайн "Інтер" "Мілан" з відео голів і найцікавіших моментів поєдинку.

В кінці першого тайму "Мілан" забив у ворота "Інтера" два м'ячі. На 41-й хвилині після передачі Ібрагімовича відзначився хорват Ребіч.

На 45+1 хвилині в воротах "Інтера" розписався вже сам Ібрагімович, вдало завершивши розіграш кутового. При цьому Златан забив гол у міланському дербі вже в третьому десятилітті поспіль!

Проте в другій половині матчу "Інтеру" вдався неймовірний камбек. На 51-й хвилині Брозовіч зробив рахунок 1:2, вдало пробивши у нижній кут воріт "Мілана".

На 53-й хвилині Алексіс Санчес отримав м'яч у штрафній "Мілана", витримав паузу і відпасував під удар Весіно, а той відправив м'яч у ворота. Так рахунок став рівним – 2:2.

На 70-й хвилині "Інтер" вийшов уперед (3:2) – після кутового, шикарним ударом головою відзначився Де Врей.

А вже в доданий до другого тайму час Лукаку добив "Мілан" і Златана Ібрагімовича – 4:2. Божевільне знищення "россонері".

Таким чином, "Інтер" наздогнав "Ювентус" в турнірній таблиці чемпіонату Італії – у обох команд тепер по 54 очка. Тоді як "Мілан" – лише 10-й.

Як ми писали раніше, "Верона" шокувала "Ювентус": не врятував навіть Роналду,забивши рекордний гол для туринців. Гранд змушений був капітулювати на виїзді – 1:2.

Також ми розповідали, що "гармата" Малиновського допомогла "Аталанті" здолати "Фіорентину".Зустріч, що пройшла у Флоренції, завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.