Божевільний камбек "Биков" і новий Герд Мюллер: "Боруссія" і "Лейпциг" забили шість м'ячів

18 грудня 2019, 08:54
Центральний матч туру завершився результативною нічиєю в Дортмунді

"Боруссія" Дортмунд - "Лейпциг" / Фото: Reuters

Феєричний поєдинок видали в 16 турі чемпіонату Німеччини Лідер Бундесліги "Лейпциг" і на даний момент третя команда в турнірній таблиці "Боруссія" Дортмунд. Німецькі топи зіграли внічию 3:3, показавши, що недарма є двома командами турніру, що забивають найбільше. Раніше ми повідомляли, де дивитися де дивитися топ матч 16 туру чемпіонату Німеччини.

"Боруссія" Дортмунд – "Лейпциг" / Фото: Reuters

При цьому просто якимось дивом вдалося уникнути поразки "бикам" – по ходу першого тайму "чорно-жовті" вели 2:0 після влучних ударів Вайґля і Брандта, а гості практично не мали гольових моментів. Але в другій половині "Лейпциг" включився, а ось "Боруссія" подрасслабілась, давши супернику відігратися за сім хвилин стараннями Вернера. Дортмундці ще раз змогли вийти вперед на 55 хвилині, але "Биков" врятував Шик.

Тімо Вернер / Фото: Reuters

Нападник "Лейпцига" Тімо Вернер, відзначившись дублем у цій зустрічі, довів кількість своїх голів у цьому сезоні Бундесліги до 18. Ніхто з німецьких футболістів не забивав стільки за перші 16 турів з сезону-1 977/78, коли Герд Мюллер став автором 19 забитих м'ячів на аналогічному відрізку чемпіоната.В цьому сезоні на рахунку форварда 24 матчі у всіх турнірах, в яких він забив 23 голи і віддав 9 гольових передач. Всього за кар'єру Вернер провів 303 матчі, на його рахунку 156 голів і 59 гольових передач.

Юліан Нагельсманн / Фото: Reuters

Сьогодні в разі перемоги над "Падерборн" менхенгладбаська "Боруссія" наздожене за очками "Лейпциг" і в чемпіонаті до вихідних запанувати двовладдя.

"Боруссія" Д – "Лейпциг" – 3:3
Голи: Вайгль, 23, Брандт, 34, Санчо, 55 – Вернер, 47, 53, Шик, 78
"Боруссія" Д: Бюркі – Аканжі, Хуммельс, запаскудили – Хакимі, Вайгль, Брандт, Геррейро (Шульц, 85) – Т. Азар, Ройс, Санчо (Піщек, 71).
"Лейпциг": Гуляс – Клостерманн, Мукіеле, Упамекано, Хальстенберг – Лаймер, Демме – Забітцер (Кунья, 70), Форсберг (Нкунку, 46) – Поульсен (Шик, 62), Вернер.

Дивіться також, "Боруссія" в Лізі чемпіонів переграла в останньому турі празьку "Славію" – 2:1