Божевільний фініш року з трьома пенальті і двома вилученнями: "Олександрія" добила "Дніпро"

15 грудня 2019, 19:30
У заключному поєдинку календарного року суперники влаштували справжній трилер

В Україні завершився останній футбольний матч 2019 року. Він вийшов просто неймовірним! "Олександрія" обіграла на виїзді "Дніпро-1" з рахунком 2:1. Причому всі три голи, які глядачі побачили на заключних хвилинах поєдинку, були забиті з пенальті.

На 79-й хвилині у дніпрян був вилучений Лопирьонок, а хавбек "Олександрії" Третяков відкрив рахунок з пенальті.

На 90-й хвилині "Дніпро-1" з 11-метрового зрівняв рахунок – відзначився Куліш.

На 91-й хвилині "Дніпро" залишився удев'ятьох – за грубий фол в центрі поля був вилучений Назаренко.

Зрештою, "Олександрія" таки скористалася чисельною перевагою. Захисник дніпрян Папа Гуйє сфолив у власному карному майданчику на Ковальці, і на 94-й хвилині, реалізувавши пенальті, Третяков подарува "Олександрії" перемогу над "Дніпром-1" – 2:1.

Дніпро-1 – Олександрія – 1:2
Голи: Третяков, 79 (пен), 90 + 4 (пен) – Куліш, 90 (пен)
Дніпро-1: Юрчук – Лопирьонок, Папа Гуйє, Логінов, Шаповал – Кравченко, Вакулко – Чичиков, Когут (Назаренко, 46), Булеца – Куліш
Олександрія: Білик – Стецьків (Безбородько, 46), Дубра, Бабогло, Мірошниченко – Гречишкін, Довгий (Банада, 75), Запорожан (Задерака, 64) – Лучкевич, Ковалець, Третяков
Попередження: Кравченко, Вакулко, Когут, Лопирьонок, Гуйє – Запорожан, Стецьків, Мірошниченко, Лучкевич
Вилучення: Лопирьонок (79' Дніпро-1 – друге попередження), Назаренко (90 + 1' Дніпро-1)

Дивіться, як у битві аутсайдерів "Ворскла" обіграла "Карпати" (2:1)