Суддя пообіцяв форварду збірної Швеції призначити пенальті в матчі з Туреччиною

19 листопада 2018, 15:57
Маркус Берг розповів про розмову з румунським рефері в перерві матчу Ліги націй

Швеція завдяки пенальті обіграла Туреччину. Фото AFP

Нападаючий збірної Швеції Маркус Берг розповів, що суддя матчу Ліги націй з Туреччиною (1: 0) пообіцяв йому призначити два пенальті у другому таймі. Зустріч обслуговувала румунська бригада суддів на чолі з Іштваном Ковачем.

"У перерві я підійшов до судді, щоб висловити йому своє невдоволення, оскільки вважав, що він в першому таймі не призначив пенальті за фол на мені, – цитує Aftonbladet Берга. – Я висловив йому свою позицію. Він відповів: "Я подивлюся повтор. Якщо побачу, що помилився, то дам вам два пенальті у другому таймі".

Відзначимо, що Швеція виграла з рахунком 1: 0 саме завдяки пенальті, який був призначений за фол на Бергу, а реалізував його Андреас Гранквіст.

Тепер 20 листопада збірна Швеції зіграє з Росією у заключному матчі Ліги націй. Щоб посісти перше місце шведам обов'язково потрібно перемагати.

Раніше ми розповідали, що форвард збірної Швейцарії Харіс Сеферович повторив досягнення Ігоря Бєланова. Він став першим гравцем з 1986 року, який забив три голи в ворота Бельгії.