Стометрівку на ЧС в Пекіні виграв Усейн Болт

23 серпня 2015, 16:28
На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні пройшов фінал чоловічої стометрівки

Фінал чоловічої стометрівки на ЧС в Пекіні. Фото

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні завершився другий день змагань. Закривала програму неділі одна з найбільш видовищних дисциплін – чоловіча стометрівка .

Напередодні за підсумками півфіналу у фінал відібралися дев`ять спортсменів: американці Джастін Гатлін , Майк Роджерс, Трейвон Бромелл і Тайсон Гей , ямайці Усейн Болт і Асафа Пауелл , а також канадець Андре Де Грасс , француз Джиммі Віко і китаєць Су Бінтянь . Всі вони у півфіналі " вибігли " з десяти секунд.

У фіналі переміг Усейн Болт з результатом 9,79 секунди . Всього на 0,01 секунди від нього відстав Джастін Гатлін . "Бронза" дісталася Трейвону Бромеллу і Андре Де Грассу , що показав однаковий результат – 9,92 сек.