Степаненко: "Це найбільш переляканий арбітр, якого я зустрічав. Він робив все, що говорив Роналду"

15 жовтня 2019, 08:45
Український футболіст незаслужено заробив червону картку

/ Фото: Reuters

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко поділився емоціями після переможного матчу збірної України проти Португалії у відборі на Євро-2020. Ця перемога дозволила команді Андрія Шевченка за тур до фінішу кваліфікації гарантувати собі перше місце і путівку на Євро-2020.

"Сьогодні ми зробили велику справу, вийшли на Євро з першого місця. Вийшли заслужено, по грі. Такий день і ця підтримка запам'ятається на все життя. Велика подяка вболівальникам і хлопцям, особливо за останні 20 хвилин. Я вибачився перед ними потім. Я за ці 20 хвилин більше витратив нервів, ніж за всю гру. Я щасливий, але, на жаль, суддя не дав мені до кінця зіграти в матчі.

Цей суддя видалив мене на 10-й хвилині в матчі з "Айнтрахтом". Це найбільш переляканий арбітр, якого я зустрічав. У моменті з першою карткою я навіть не чіпав гравця, там Яремчук сфолив. Ми обидва йому про це говорили. Першу жовту він мені взагалі дав з переляку. Потім я вже нікого не чіпав.

В епізоді з пенальті я стрибав у підкат, м'яч потрапляє мені в стегно, потім в руку і триває гра. Тут Кріштіану підбігає до судді, каже: "пенальті", і той через кілька секунд ставить 11-метровий. Все, що Кріштіану говорив, він все робив. Так перегинати не можна", – сказав Степаненко.

Нагадаємо, перемогу команді Андрія Шевченка принесли голи Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка в першому таймі. Після перерви Кріштіану Роналду реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Тараса Степаненка, яка коштувала нашому півзахиснику другої жовтої картки в матчі. У меншості збірна України зуміла вистояти проти грізного суперника і довела матч до заслуженої перемоги. Відео голів та огляд матчу Україна – Португалія – 2:1.

Раніше ми писали, що перед початком матчу гравців збірної України зарядили божественним виконанням гімну України у виконанні хору Верьовки і 70 тисяч глядачів на трибунах. 125 осіб із Національного хору імені Григорія Верьовки так заспівали, що футболісти просто не мали права програти.