Стартувала знаменита гонка "Тур де Франс": в 2018 році без українців

7 липня 2018, 19:41
Колумбієць Фернандо Гавірія виграв перший етап "Тур де Франс", а чинний чемпіон Кріс Фрум впав на дистанції

Фернандо Гавірія на фініші першого етапу

У суботу стартувала знаменита велогонка "Тур де Франс". Переможцем першого етапу став колумбійський велогонщик Фернандо Гавірія з команди Quick-Step Floors. Гавірія 7 липня подолав дистанцію етапу в 201 кілометр за 4 години 23 хвилини і 32 секунди. Друге місце зайняв словенець Петро Саган, третім став німець Марсель Кіттель, обидва показали час лідера.

Минулорічний переможець "Тур де Франс" британець Кріс Фрум впав під час проходження дистанції і втратив через падіння 51 секунду по відношенню до лідера. В результаті Фрум фінішував лише на 91-му місці.

Другий етап "Великої петлі" протяжністю в 182,5 км пройде в неділю, 8 липня.

У 2018 році на "Тур де Франс" немає жодного українського велогонщика.

Раніше ми писали, що чотириразовий чемпіон "Тур де Франс" британець Кріс Фрум, який виступає за команду Sky
, буде допущений до змагань. Кріс здав позитивний допінг – тест на " Вуельті " 2017 року, але Міжнародний союз велосипедистів , проаналізувавши ситуацію і доводи сторін , вирішив закрити справу , визнавши Фрума невинним в порушенні антидопінгових правил .