Стартував Кубок Америки-2016: збірна США поступилася Колумбії

4 червня 2016, 10:22
Збірна Колумбії обіграла команду США з рахунком 2: 0, забивши обидва голи в першому таймі

Футболісти збірної США зазнали поразки від команди Колумбії в матчі відкриття домашнього Кубка Америки-2016.

Зустріч групи А, що відбулася в п'ятницю в Санта-Кларі (Каліфорнія), завершилася з рахунком 2: 0 на користь колумбійців. У складі переможців м'ячі забили Крістіан Сапата (7-а хвилина) і Хамес Родрігес (42, з пенальті).

У наступному матчі 7 червня колумбійські футболісти зіграють зі збірною Парагваю, а американці в цей же день зустрінуться з командою Коста-Ріки.

Кубок Америки, присвячений святкуванню 100-річчя Американської конфедерації футболу (КОНМЕБОЛ), вперше проходить поза південноамериканським континентом. Турнір в США триватиме до 26 червня.