Старт хокейного ЧС: американці дотиснули Канаду, а Росія громить Францію

4 травня 2018, 20:18
Зіграно перші матчі чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні

Росіяни розгромили збірну Франції. фото AFP

У Данії стартував чемпіонат світу з хокею в елітному дивізіоні. У турнірі беруть участь 16 кращих команд, які розділені на дві групи по вісім команд. По чотири команди з кожної групи вийдуть в плей-офф ЧС-2018. У п'ятницю відбулися матчі Росія – Франція і США – Канада.

Хокеїсти збірної Росії стартували на ЧС з великої перемоги. Зустріч групи А проти французів пройшла в Копенгагені і завершилася з рахунком 7: 0 (3: 0, 1: 0, 3: 0). У складі переможців дублем відзначився Кирило Капризов (8-а і 40-а хвилини), також шайби закинули Павло Бучневич (9), Євген Дадонов (11), Олександр Барабанов (43), Максим Шалунов (45) і Артем Анісімов (58) . Відео матчу Росія – Франція 7: 0 на ЧС з хокею.

Збірна США здобула перемогу по булітах над командою Канади. Зустріч групи B завершилася з рахунком 5: 4 (1: 2, 2: 1, 1: 1, 0: 0, 1: 0) на користь американців. У складі переможців в основний час дубль оформив Ділан Ларкін (21-а, 44-а хвилини), по шайбі закинули Андерс Лі (14-а) і Джон Годро (31-а). У канадців відзначилися П'єр-Люк Дюбуа (1-а), Райан О'Райллі (13-а), Ентоні Бовільє (38-а) і Колтон Парайко (51-а). Вирішальний буліт реалізував Кем Аткінсон. Відео матчу США – Канада 5: 4 на ЧС з хокею.

Американці наступний матч проведуть 5 травня з господарями турніру датчанами, а збірна Канади днем пізніше зустрінеться з командою Південної Кореї.