Стали відомі подробиці жахливої травми гравця "Динамо" Дуелунда

14 грудня 2018, 13:18
Данський півзахисник отримав серйозну травму в матчі Ліги Європи проти "Яблонця"

Міккель Дуелунд. Фото ФК "Динамо"

Півзахисник київського "Динамо" Міккель Дуелунд розповів подробиці травми, отриманої в матчі з "Яблонцем" (0:1) в шостому турі групового етапу Ліги Європи. Нагадаємо, датчанин з'явився на полі на 66-й хвилині, а через кілька хвилин невдало впав в чужій штрафній і був замінений на Олександра Андрієвського. Футболіст зумів покинути поле тільки на спеціальному автомобілі з носилками.

"Я хочу сказати дуже дякую всім, хто написав мені. Я дійсно відчуваю любов з Києва, а також з дому. У мене перелом щиколотки. Повне одужання очікується через 2-3-місяці, і це для мене хороша новина. Я повернуся сильнішим", – написав Дуелунд в Instagram.

Дуелунд перейшов до "Динамо" з "Мідтюлланда" наприкінці серпня. Однак головний тренер столичної команди не поспішає підпускати талановитого данця до першої команди. В нещодавньому інтерв'ю він скаржився, що заграти в основі йому заважала травма.

За весь час в Україні Дуелунд провів шість матчів у чемпіонаті України, в яких забив один гол і віддав одну результативну передачу. Також на його рахунку три матчі в Лізі Європи і один тайм в Кубку України.

Раніше визначилися потенційні суперники "Динамо" і "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи. На цій стадії українські клуби не зіграють між собою. Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 17 грудня.