"Сталь" – перший учасник 1/8 фіналу Кубка України

21 серпня 2015, 19:53
Новачок Прем'єр-ліги на виїзді обіграв першоліговий "Черкаський Дніпро" в 1/16 фіналу Кубка України

"Сталь" обіграла на виїзді "Черкаський Дніпро". Фото ФК "Сталь"

У стартовому матчі 1/16 фіналу Кубка України дніпродзержинська "Сталь" обіграла "Черкаський Дніпро". Поєдинок в п'ятницю в Черкасах пройшов на стадіоні "Центральний" і завершився з рахунком 3: 1 на користь команди Володимира Мазяра.

На 23-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник гостей Олександр Козак. На 53-й хвилині захисник "Черкаського Дніпра" Анатолій Бурлін забив м'яч у власні ворота. На 70-й хвилині рахунок до розгромного довів форвард "Сталі" Владислав Кулач. На 83-й нападник "Черкаського Дніпра" Олександр Батальський забив гол престижу.

Руслан Качур ("Черкаський Дніпро") в кінцівці матчу не реалізував пенальті.

На цьому стадії Кубка протистояння складаються з одного матчу. "Сталь" після п'яти турів у Прем'єр-лізі посідає восьме місце, "Черкаські Дніпро" йде на п'ятому місці в Першій лізі.

Кубок України: усі матчі 1/16 фіналу (оновлюється)

"Черкаський Дніпро" – "Сталь" – 1:3 (0:1)
Голи: Бурлін (53, автогол), Батальський (83) – Козак (23), Кулач (70)