"Сталь" почала другу половину сезону з перемоги на "Олександрією"

17 лютого 2018, 16:18
Клуб з Кам'янського здобув першу перемогу з липня минулого року

Фото ФК "Сталь"

Камнська "Сталь" здобула перемогу в першому офіційному матчі 2018 року. У 20-му турі чемпіонату України "сталевари" вдома обіграли "Олександрію" – 2: 0.

Доля поєдинку вирішилася у другому таймі. При цьому господарі поля двічі вразили ворота суперника з різницею в п'ять хвилин.

"Сталь" здобула лише третю перемогу в поточному чемпіонаті. В останній раз команда йшла з поля з трьома очками ще 22 липня минулого року, коли в другому турі обіграла "Чорноморець" (1: 0).

"Сталь" – "Олександрія" – 2: 0
Голи: Копитов (71), Климчук (76)

"Сталь": Пеньков, Грачов, Ощипко, Джонатан, Данієлян, Месхі, Задерака, Книш (Nuriyev, 69), Копитов (Якимів, 75), Тіаго Ромуло (Климчук, 55), Кузик.

"Олександрія": Паньків, Цуріков (Protasov, 62), Пашаєв, Бацула, Довгий, Бухав, Полярус (Старенький, 74), Запорожан, Vladislav, Пономар (Грицук, 46), Сітало.

Попередження: Задерака (16), Бухал (17), Месхі (55), Vladislav (60), Бацула (84).

Нагадаємо, в стартовому матчі 20-го туру
"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Харкові. По два голи забили Факундо Феррейра і Марлос , ще один м'яч на рахунку Віктора Коваленко .

Онлайн туру в українській Прем'єр-лізі: наш футбол повертається . Розклад , результати і трансляції всіх матчів 20 – го туру української Прем'єр – ліги