Став відомий склад збірної України на передолімпійський етап Кубка світу з біатлону

14 січня 2018, 23:19
В Антхольц не поїдуть Підгрушна і Семенов, які готуються до Ігор за індивідуальною програмою

Фото AFP

У четвер, 18 січня, стартує останній передолімпійський етап Кубка світу з біатлону. У складі збірної України відбулися зміни в порівнянні з тими спортсменами, які змагалися на цьому тижні в Рупольдінгу.

В Антхольц не поїдуть Олена Підгрушна і Сергій Семенов, які продовжать готуватися до Олімпіади за індивідуальною програмою, а також Юлія Журавок, яка розпочала підготовку до майбутнього чемпіонату Європи в Ріднау.

Склад збірної України

Чоловіки: Дмитро Підручний, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Володимир Семаков, Артем Тищенко;

Жінки: Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець.

Таким чином, жіноча квота нашої команди не буде заповнена. Це сталося, тому що провідні спортсмени команди Б вже проводять останній тренувальний збір перед чемпіонатом Європи, який розпочнеться 24 січня.

Нагадаємо, що сьогодні Кайса Макаряйнен вперше в сезоні виграла гонку Кубка світу.

Раніше стало відомо, що красуня-біатлоністка Габріела Клара Закопалова пропустить Олімпіаду-2018. Спортсменка не тренується з кінця грудня, а початок сезону-2017/18 чешка пропускає через проблеми з ногами. 28-річна Клара Закопалова в цьому сезоні ще не брала участі в офіційних стартах.