Стаховський вийшов у чвертьфінал в Італії та чекає Молчанова

22 листопада 2018, 17:33
Один з найкращих тенісистів України виграв два матчі на турнірі в Андрії

Сергій Стаховський. Фото AFP

На турнірі серії ATP Challenger Tour в італійському місті Андрія український тенісист Сергій Стаховський досить впевнено вийшов до чвертьфіналу, обігравши двох італійських суперників. Спочатку – Маттео Віолу (6:1, 7:5, причому програвав у другому сеті 0:3 і 3:5), потім – Ліама Каруану (6:4, 6:0). У чвертьфіналі сіяного під 5-м номером Стаховського чекає 1-ша ракетка турніру – 20-річний француз Уго Умбер.

На початку листопада Стаховський уже добирався до чвертьфіналу турніру серії ATP Challenger Tour – у Братиславі. На ньому перемогу в парному розряді оформив інтернаціональний дует, який склали українець Денис Молчанов і словак Ігор Зеленай.

В Андрії Молчанов виступає в одиночному розряді і на першому етапі на характері впорався з італійцем Янніком Сіннером (4:6, 6:2, 6:4). В 1/8 фіналу на нього чекав інший італієць – Лоренцо Сонего.

А в парному розряді в Андрії виступає ще один українець – Володимир Ужіловський, який у дуеті з білорусом Володимиром Ігнатиком дістався до півфіналу. Там їхні суперники – Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія) і Давид Пель (Голландія).

Нагадаємо, що елітні тенісисти планети грали в іншому турнірі, в якому Олександр Звєрєв у фіналі Підсумкового чемпіонату ATP переміг Новака Джоковича. "Момент, якого так чекав весь тенісний світ!" – радів легендарний Борис Беккер. Його земляк Олександр Звєрєв нарешті довів: в тенісі буде кому запалювати після Федерера, Надаля і Джоковича.

Раніше ми писали, що матч Підсумкового чемпіонату відвідав Кріштіану Роналду з сім'єю і не зміг зловити тенісний м'ячик.