Стаховський здійснив подвиг у матчі з угорцем, зберігши інтригу в Кубку Девіса

15 вересня 2019, 18:45
Програвши стартовий сет господареві корту, перший номер українського тенісу зумів завершити гру перемогою

/ Фото: Федерація тенісу України

Лідер тенісної збірної України Сергій Стаховський у вольовому стилі обіграв першого номера Угорщини Мартона Фучовіча і зрівняв рахунок в матчевій зустрічі першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса – 2:2. Поєдинок Стаховський – Фучовіч, що відбувся в Будапешті, закінчився з рахунком 5:7, 6:3, 7:6(3).

Після поразки в парному матчі Стаховський не мав права поступатися, і він не підкачав. Через низку чинників (форми гравців, грунтового покриття) українець був явним андердогом матчу з Фучовічем, проте першу ракетку України не хвилювали подібні розклади і він вкотре виклався на 100 відсотків, захищаючи кольори своєї країни.

Стаховський програв Фучовічу перший сет, але вже в другому перехопив ігрову перевагу, зрівнявши рахунок у поєдинку. У третій партії українець весь час вів з брейком і за рахунку 5:4 вийшов подавати на матч. На жаль, як це часто буває в поточному сезоні, на матч Стаховський не подав. Однак потім реабілітувався на тай-брейку, який виграв з рахунком 7:3.

Всього тенісисти провели на корті 3 години і 1 хвилину. За цей час Стаховський виконав 6 подач навиліт, допустив 5 подвійних помилок і виграв 3 гейми на прийомі. Його суперник зробив 4 ейси, 3 рази помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував стільки ж брейк-поінтів.

Таким чином, рахунок у матчі Угорщина – Україна став 2:2. Доля протистояння вирішується у зустрічі других номерів обох команд – Аттіли Балаша і Іллі Марченка.

Раніше ми розповідали, що легендарна Кім Клійстерс оголосила про відновлення кар'єри. Переможниця чотирьох турнірів "Великого шолома" повернеться на корт в січні наступного року.