Відразу три команди вийшли в плей-офф жіночого чемпіонату світу з групи В

17 червня 2019, 23:28
Збірна Німеччини виграла групу, команди Іспанії та Китаю набрали однакову кількість очок і теж отримали місце в плей-офф жіночої ЧС-2019

Жіночий ЧС-2019. Німкені громлять ПАР з рахунком 4: 0 / Фото: AFP

У Франції проходять поєдинки заключного туру групового етапу жіночого чемпіонату світу з футболу. Збірна Німеччини у понеділок розгромила команду ПАР. Зустріч завершилася з рахунком 4: 0. Німкені тричі вразили ворота суперниць до 40-ї хвилини гри, а в другому таймі забили ще один гол. Завдяки цій перемозі збірна Німеччини гарантувала собі участь в іграх на вибування, а команда ПАР не зуміла набрати жодного очка в трьох матчах.

У паралельному матчі збірна Китаю зустрілася з командою Іспанії. За підсумками нічийного результату в цьому матчі Іспанія пройшла в наступний тур з другого місця, а Китай забезпечив собі участь в іграх на вибування завдяки позиції в рейтингу команд, що зайняли треті місця.

Раніше американські футболістки встановили рекорд переможної серії на чемпіонатах світу. У груповому етапі жіночого ЧС-2019 збірна США розгромила команду Чилі з рахунком 3: 0.

Як повідомлялося раніше, тезка Кріштіану Роналду влаштувала Ямайці "жах з пісні". Ямайські футболістки зазнали великої поразки на чемпіонаті світу.

Також ми писали, що красуня з Німеччини стала героїнею матчу чемпіонату світу з футболу. Німці обіграли Іспанію завдяки єдиному голу Сари Дебріц.

Футболістка збірної Німеччини Сара Дебріц Відео: Instagram

Раніше американки увійшли в історію ЧС після перемоги з рекордним рахунком. Одна з найпопулярніших спортсменок у світі Алекс Морган забила п'ять голів.

Жіночий ЧС-2019. США – Таїланд 13:0. Фото AFP