Спортсменка-красуня Левченко завоювала "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики

12 серпня 2017, 22:58
До світового "золота" 19-річній українці не вистачило двох сантиметрів

Юлія Левченко принесла Україні першу медаль

Українська спортсменка Юлія Левченко завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

У фіналі змагань зі стрибків у довжину 19-річна атлетка взяла висоту 2.01, побивши особистий рекорд, який дорівнював 1.97.

Левченко не вистачило 2 сантиметри, щоб завоювати "золото". Переможниця змагань росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, подолала позначку в 2.03.

Третє місце дісталося Камілі Лічвінко з Польщі. Її результат – 1,99.

Це перша медаль України на чемпіонаті світу-2017. Помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту
Богдан Бондаренко, який пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта.Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.