Спортсмена позбавили великих призових за бурхливе святкування перемоги

27 жовтня 2014, 13:02
Чжан Цзіке розбив рекламні щити, святкуючи перемогу на Кубку світу з настільного тенісу

Китайський спортсмен Чжан Цзіке виграв Кубок світу з настільного тенісу, який завершився в Дюсельдорфі. У фінальному поєдинку він в семи партіях обіграв іншого китайця Ма Лонга – 8:11, 11: 4, 13:11, 7:11, 2:11, 11: 5, 12:10.

Кінцівка останнього сету була настільки напруженою, що після того, як Чжан Цзіке завоював переможне очко, він виплеснув свої емоції не дуже коректно, розбивши ногою два рекламних щита.

У підсумку це обернулося китайцю тим, що він був позбавлений організаторами турніру всіх призових. А переможець Кубку світу мав отримати $45 тис...

Китайський тенісист пізніше вибачився за свій вчинок, але штраф це не скасувало.